Covid-19 - aktuálně zájezdy

Vážení klienti, vážení přátelé,

chceme Vám poděkovat za podporu a pochopení, které nám dokazujete v posledních týdnech a měsících.

Dovolte nám se opět vyjádřit k aktuální situaci, která se neustále mění. Nechceme nic podcenit a veškeré zájezdy jsme přesunuli na budoucí rok, tak abyste si dovolenou užili se vším všudy, jak je v naši CK dobrým zvykem, aby byla Vaše dovolená bez jakéhokoli omezení. Doufáme, že v následující sezoně se cestování vrátí zpět do normálu a my se tak s Vámi budeme moci zase podělit o nádhernou přírodu amerického Jihozápadu.


Děkujeme Vám za spolupráci při hledání náhradních termínů. Chápete, že při vzniklé situaci jednoduše nejsme schopni vyhovět požadavku vrácení peněz. Během roku nám vznikly prokazatelné náklady (nákupy u leteckých společností, hotelů atd.).


Tímto Vás zároveň chceme ujistit, že naše společnost celou situaci zvládá dobře. Zvětšující se zájem o naše služby nás neustále motivuje k posunu vpřed. Každá recenze nás zahřeje u srdíčka a utvrdí nás v tom, že svou práci odvádíme dobře. Děkujeme!❤️


Během cestovatelské pauzy však neleníme a připravujeme další zájezdy a pozor, i mimo USA! Po přesunu letošních termínů, jsme se pustili do zlepšování našich itinerářů a dalších služeb. Doufáme, že s nimi budete spokojeni jako doposud :). Věříme, že po návratu cestování do normálu zůstaneme nadále CK, na kterou se rádi obracíte při plánování cest a samotném cestování po USA.

Ještě jednou Vám všem tímto děkuji za podporu.

V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoli obrátit, jsme Vám k dispozici na tel. +420 774 880 045 nebo e-mailem: info@traveltousa.cz

S přátelským pozdravem a americké přírodě zdar

Petr Kopeček
Majitel CK TraveltoUSA