Poznávací zájezd ZÁPAD USA - malý okruh

Yosemite NP Antelope Canyon Yosemite NP Antelope Canyon Las Vegas, nápis Horseshoe Bend, Page hotel Bellagio, Las Vegas hotel Bellagio, Las Vegas Las Vegas, New York Los Angeles, Venice Beach Grand Canyon NP Williams, Route 66 Getty Center San Francisco Golden Gate Park San francisco Výhled na Golden Gate Bridge San Francisco Zion NP Yosemite NP Yosemite NP Death Valley NP Grand Canyon NP Valley of Fire Bryce Canyon NP Lake Powell Grand canyon NP Joshua Tree NP Yosemite NP San Francisco

 

Zkrácený okruh po Západě USA během kterého nám neuniknou ty nejkrásnější národní parky nebo města. Stihnete plavbu kolem ostrova Alcatraz i nádherný Antelope Canyon. To vše  máte v ceně zájezdu. Zapomeňte na motely a čtyřlůžkové pokoje. Ubytováni budete v kvalitních hotelech se snídaní. Nečeká Vás žádná honička, ale poklidná dovolená, kdy Vám bude náš průvodce kdykoli k dispozici.


 Letecky z Prahy     3* hotely se snídaní     Mnoho vstupů v ceně     Klidná dovolená  


Program zájezdu

 

 1. Den - Přílet

Na letišti Vás uvítá průvodce, následně Vás čeká přesun na hotel, kde si dáme informační schůzku. Podle časových možností prohlídka chodníku slávy, Griffithovy observatoře, kde je úchvatný pohled na město při západu slunce.

 1. Den – Los Angeles

Dnešní den začneme prohlídkou jednou z nejvyhledávanějších atrakcí v LA, Getty Center (vstupné v ceně). Dopoledne je možná volitelná návštěva Universal Studios. Projížďka po známé BeverlyHills a Rodeo Drive, kterou zakončíme na Santa Monica Bay, projdeme se po Santa Monica Pier (kde končí Route 66) a po promenádě k Venice Beach.

 1. Den - Joshua Tree

Po snídani vyrazíme do nezaměnitelné krajiny NP Joshua Tree, kde si uděláme krátkou procházku. Poté bude následovat přesun do jednoho z hlavních cílů naší cesty, do NP Grand Canyon. Po historické Route 66 si uděláme několik zastávek, kde budete mít možnost zakoupit si suvenýry nebo si udělat nezapomenutelné fotografie.

 1. Den – Grand Canyon

Dnešek bude patřit těm nejkrásnějším vyhlídkám v NP Grand Canyon. Ještě před tou úžasnou podívanou se nažhavíme v IMAX (v ceně). Projdeme se krátkou vycházkou, na jejímž konci nás bude čekat úchvatný výhled bez davu turistů. Svezeme se Shuttle Busem po vyhlídkové trase, kde nás budou čekat další krásné výhledy. V odpoledních hodinách přesun do Page.

 1. Den – Page, Bryce Canyon

Hned po ránu Vás bude čekat zážitek, na který do smrti nezapomenete a tím je prohlídka Antelope Canyon (vstupné v ceně). Samosebou nezapomeneme na meandr Horsshoe Bend a poté se přesune k dalšímu cíli naší cesty, NP Bryce Canyon. Inspiration Point, Bryce Point, tak na těchto vyhlídkách zůstaneme nevěřícně zírat, následně se projdeme krátkou túrou do kaňonu, kde se nám naskytnou úplně jiné pohledy na skalní masivy Hoodoos.

 1. Den – Zion, Las Vegas

V ranních hodinách odjezd do dalšího přírodního skvostu USA – NP Zion. Čeká nás krátká túra, při které se budeme kochat výhledy. Shuttle busem se svezeme po jednotlivých zastávkách, kam mají osobní vozy zákaz vjezdu. Poté si projedeme Zion Canyon Scenic Drive. Následný přesun do Vegas, kde nás čeká společná večeře. Dle časových možností možnost nákupů.

 1. Den – Údolí smrti

Mysleli jste si, že je Údolí smrti mrtvou pustinou? Dojedeme k nejteplejšímu a nejnižšímu místu západní polokoule + mnoho dalšího. Budete žasnout, že tady dříve žili lidé. Přejezd do Bakersfield.

 1. Den – Sequia Canyon

Zde začnete pojem „velikost“ vnímat zcela jinak. Obrovské a prastaré organismy, které nikde jinde neuvidíte, to jsou sekvojovce. Protáhneme si krky při pohledu na stromy General Sherman a General Grant. Projdeme se lehkou procházkou po Giant Forest a následně popojedeme k nejhezčímu parku Ameriky.

 1. Den – Yosemite

Když Bůh tvořil svět, tak si na Yosemity vyhradil celý den. Neskutečná přírodní podívaná, ve které se střídají vodopády spolu s žulovými masivy. Nevynecháme dvě klasické fotogenické vyhlídky. Následně nás čeká lehká túra k nevysychajícím vodopádům a k tomu navrch přidáme Glacier Point. Přejezd do San Francisca.

 1. Den – San Francisco

Dojdeme k nejklikatější ulici světa, navštívíme největší čínskou komunitu mimo Asii a svezeme se Cable Car. Oběd si dáme na Fisherman’s Wharf. Procházka po Golden Gate Bridge a plavba kolem ostrova Alcatraz (v ceně) je samozřejmostí.

 1. Den – Odlet do Prahy 

Volný program nebo možnost navštívit Golden Gate Park a Lands End. Odpoledne transfer na letiště.

 1. Den - Přílet do Prahy

 


Cena zahrnuje:                                                                                                                                         

 • 10 nocí v kvalitních hotelech se snídaní    
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • zpáteční letenku z Prahy (včetně tax a poplatků)
 • vyřízení ESTA žádosti
 • vstupy do všech národních parků
 • vstup do Antelope Canyon, Getty Center, Grand Canyon IMAX
 • výlet lodí kolem ostrova Alcatraz
 • služby česky mluvícího průvodce
 • po celou dobu zájezdu dopravu moderním klimatizovaným minivanem
 • 10 snídaní během zájezdu
 • oběd v Las Vegas
 • pojištění CK
 • osobní přístup, kvalitní a klidnou dovolenou s maximálními zážitky

Možné příplatky:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 8 000 Kč
 • fakultativní výlety na místě pobytu (vstup do Universal Studios, let nad Grand Canyonem aj.)
 • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu

Cena nezahrnuje:

 • stravování kromě 10 snídaní
 • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu

Trasa zájezdu

 

 

 

 

 

Termíny