10 důvodů proč s TraveltoUSA

 

  1.  Komplexní zájezdy - zapomeňte na kompromisy. Během zájezdu se přesouváme minivanem pro 12 osob nebo velkým SUV. Spíme v 3* hotelech se snídaní ve dvoulůžkových pokojích. K tomu přidejte pohodlný let z Prahy a Vaše dovolená nemůže být dokonalejší.

  2.  Bez rizika - asi všichni známe případy krachujících CK z ČR, kdy i přes pojištění proti úpadku pojišťovna nevyplatila všechny klienty. To se Vám v USA stát nemůže. V USA je vždy zákazník na prvním místě. Jsme komplexně pojištěni.

  3.  Nejlepší ceny - zapomeňte na drahé zájezdy. Garantujeme Vám nejvýhodnější nabídku na trhu. Žádná jiná CK Vám nenabídne tolik atrakcí v ceně, spolu s kvalitním ubytováním a cestováním. Děláme Ameriku dostupnější.

  4. Osobní přístup -  Ameriku milujeme a proto si každý zájezd s Vámi užíváme. Během zájezdu jsou Vám průvodci kdykoli k dispozici.

  5.  Zkušení průvodci - jednotlivé místa jsme několikrát navštívili a neustále pro Vás hledáme nové a nádherné lokality. Vezmeme Vás na místa, o kterých běžné CK ani netuší.

  6.  ESTA v ceně - pouze u nás za vstupní povolení ESTA nedoplácíte. U všech ostatních CK doplácíte. ESTU si můžete vyplnit sami nebo ji rádi vyplníme za Vás.

  7. Garantované termíny - zrušení termínu kvůli nenaplněné kapacitě? To u nás nečekejte. Na zájezd pojedete i ve dvou!

  8.  Spokojení klienti z celého světa - díky našim programům Fly and Drive máme spokojené klienty z různých koutů světa.

  9.  Spoustu atrakcí v ceně - Plavba kolem Alcatrazu, vstup do Antelope Canyon, Monument Valley, Getty Center a spoustu dalšího máte pouze u nás v ceně zájezdu.

  10.  Originální programy - Nemáme programy jak přes kopírku. Naše zájezdy jsou připravovány na základě mnohaletých zkušeností.