Poznávací zájezd ZÁPAD USA - klasický okruh

Narodní park Yosemite, Amerika zájezdy, Mirror lake Narodní park Yosemite, Amerika zájezdy, El Capitan Las Vegas, Amerika zájezdy, Hotel Bellagio Antelope Canyon, Amerika zájezdy Antelope Canyon, Amerika zájezdy Horseshoe Bend,Amerika zájezdy Las Vegas, Amerika zájezdy, Hotel New York Las Vegas, Amerika zájezdy, Grand Canyon, Williams, Amerika zájezdy Grand Canyon, Amerika zájezdy Getty Center, Los Angeles Los Angeles, Venice Beach Pacific Highway 1 Joshua Tree Np, Amerika zájezdy Yosemite NP, Amerika zájezdy Výhled na Golden Gate Bridge, Baker Beach Grand Canyon, Amerika zájezdy Grand Canyon, Amerika zájezdy Seligman, Historická Route 66 Valley of Fire Bryce canyon NP Lake Powell, Page Death Valley NP, Amerika zájezdy Zion NP, Amerika zájezdy Yosemite NP, Amerika zájezdy Yosemite NP, Amerika zájezdy San Francisco, zájezdy do usa Yosemite NP, Amerika zájezdy

 

Zájezd po Západě USA během kterého navštívíme ty nejkrásnější národní parky, jako jsou Yosemite nebo Grand Canyon. Nevynecháme nejkrásnější města jako jsou Los Angeles, San Francisco nebo Las Vegas. Zájezd při kterém se vrátíme na "Divoký Západ". Zapomeňte na kompromisy. Čekají Vás pohodlné hotely se snídaní ve dvoulůžkových pokojích. Nějaké peníze si určitě vezměte, ale nemyslete si, že budete doplácet za jednotlivé atrakce. S námi Vás čekají nezapomenutelné zážitky.


 Letecky z Prahy     3* hotely se snídaní     Mnoho vstupů v ceně     Klidná dovolená 


Program zájezdu

 

1. Den - Přílet

Na letišti Vás uvítá průvodce, následně Vás čeká přesun na hotel, kde si dáme informační schůzku. Podle časových možností prohlídka chodníku slávy, Griffithovy observatoře, kde je úchvatný pohled na město při západu slunce.

2. Den – Los Angeles

Dnešní den začneme odpolední prohlídkou jednou z nejvyhledávanějších atrakcí v LA, Getty Center (vstupné v ceně). Dopoledne je možná volitelná návštěva Universal Studios. Projížďka po známé Beverly Hills a Rodeo Drive, kterou zakončíme na Santa Monica Bay, projdeme se po Santa Monica Pier (kde končí Route 66) a po promenádě k Venice Beach.

3. Den - Joshua Tree

Po snídani vyrazíme do nezaměnitelné krajiny NP Joshua Tree, kde si uděláme krátkou procházku. Poté bude následovat přesun do jednoho z hlavních cílů naší cesty, do NP Grand Canyon. Po historické Route 66 si uděláme několik zastávek, kde budete mít možnost zakoupit si suvenýry nebo si udělat nezapomenutelné fotografie.

4. Den – Grand Canyon

Dnešek bude patřit těm nejkrásnějším vyhlídkám v NP Grand Canyon. Ještě před tou úžasnou podívanou se nažhavíme v IMAX (v ceně). Projdeme se krátkou vycházkou, na jejímž konci nás bude čekat úchvatný výhled bez davu turistů. Svezeme Shutlle Busem po vyhlídkové trase, kde nás budou čekat další krásné výhledy. V odpoledních hodinách přesun do Page.

5. Den – Page, Lake Powell

Po snídani pojedeme přes úchvatnou krajinu k nejznámějšímu westernového symbolu – Monument Valley (vstupné v ceně). Možnost fakultativního výletu v jeepech s místním průvodcem. Poté Vás bude čekat zážitek, na který do smrti nezapomenete a tím je prohlídka Antelope Canyon (vstupné v ceně). Samosebou nezapomeneme na meandr Horseshoe Bend. Následně se ochladíme v Lake Powell a poté se přesune k dalšímu cíli naší cesty, NP Bryce Canyon.

6. Den - Bryce Canyon

Ještě před vstupem do NP Bryce Canyon budeme uneseni impozantní krajinou, která se nám po cestě naskytne. Inspiration Point, Bryce Point, tak na těchto vyhlídkách zůstaneme nevěřícně zírat, následně se projdeme krátkou túrou do kaňonu, kde se nám naskytnou úplně jiné pohledy na skalní masivy Hoodoos. Večer nás čeká dobrovolný program (překvapení) – vřele doporučujeme!

7. Den – Zion

V ranních hodinách odjezd do dalšího přírodního skvostu USA – NP Zion. Čeká nás krátká túra, při které se budeme kochat výhledy. Shuttle busem se svezeme po jednotlivých zastávkách, kam mají osobní vozy zákaz vjezdu. Poté si projedeme Zion Canyon Scenic Drive. (Pro zájemce možnost jít část nejvyhledávanějšího treku v parku – The Narrows, tůra kaňonem v řece). Následný přesun do Vegas. Večerní prohlídka Las Vegas.

8. Den – Las Vegas

Ráno, po snídani, si uděláme výlet na Hoover Dam. Po návratu do Vegas nás čekají outletové nákupy. Slovo „nákup“ zde dostává zcela jiný rozměr. Společný oběd. Volný program do večera.

9. Den – Death Valley

Mysleli jste si, že je Údolí smrti mrtvou pustinou? Dojedeme k nejteplejšímu a nejnižšímu místu západní polokoule a vychutnáme si dvě nejkrásnější vyhlídky. Budete žasnout, že tady dříve žili lidé.

10. Den – Sequia Canyon

Zde začnete pojem „velikost“ vnímat zcela jinak. Obrovské a prastaré organismy, které nikde jinde neuvidíte, to jsou sekvojovce. Protáhneme si krky při pohledu na stromy General Sherman a General Grant. Projdeme se lehkou procházkou po Giant Forest a následně popojedeme k nejhezčímu parku Ameriky.

11. Den – Yosemite

Když Bůh tvořil svět, tak si na Yosemity vyhradil celý den. Neskutečná přírodní podívaná, ve které se střídají vodopády spolu s žulovými masivy. Nevynecháme dvě klasické fotogenické vyhlídky. Následně nás čeká lehká túra k nevysychajícím vodopádům a k tomu navrch přidáme Glacier Point. Přejezd do San Francisca.

12. Den – San Francisco

Tento den začneme nejklikatější ulici světa, navštívíme nejznámější molo San Francisca - Pier 39 a kdo bude mít zájem, tak může svézt v Cable Car. Na oběd si dáme některou z místních specialit na Fisherman's Wharf. Procházka po Golden Gate Bridge a plavba kolem ostrova Alcatraz (v ceně) je samozřejmostí. 

13. Den – San Francisco, Pacific Hwy 1

Dopoledne navštívíme Golden Gate Park, Lands End a následně se rozloučíme s nejkrásnějším městem Ameriky. Po cestě se zastavíme v Centrálním údolí a můžeme si zakoupit některé vyhlášené místní kalifornské ovoce. Následně nás čeká přejezd do města Andělů.

14. Den – LA, Odlet

Dopoledne nákupy nebo možnost strávit poslední chvilky na Venice Beach/Santa Monica Pier. V odpoledních hodinách odlet do Prahy.

15. Den – Přílet do Prahy

 
Program zájezdu může začínat i v San Franciscu a v obou případech je shodný.

Cena zahrnuje:

 • 13 nocí v kvalitních hotelech se snídaní

 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích

 • zpáteční letenku z Prahy (včetně tax a poplatků)

 • vyřízení ESTA žádosti

 • vstupy do všech národních parků

 • vstup do Monument Valley, Antelope Canyon, Getty Center, Grand Canyon IMAX

 • výlet lodí kolem ostrova Alcatraz

 • služby česky mluvícího průvodce

 • po celou dobu zájezdu dopravu moderním klimatizovaným minivanem

 • 13 snídaní během zájezdu

 • oběd v Las Vegas

 • pojištění CK

 • osobní přístup, kvalitní a klidnou dovolenou s maximálními zážitky

Možné příplatky:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 15 000 Kč
 • fakultativní výlety na místě pobytu (vstup do Universal Studios, let nad Grand Canyonem aj.)
 • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu

Cena nezahrnuje:

 • stravování kromě 13 snídaní
 • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu
 • odbavené zavazadlo

Trasa zájezdu 

Mrkněte na reálné recenze ze zájezdů po USA od našich spokojených klientů na facebooku.

 

Dovolená s Vámi byla velmi zajímavá. Mnoho zážitků, vstřícný přístup, dobrá organizace. I přes náročnost zájezdu, velká spokojenost. Vřele doporučuji!

MUDr. Zdeněk Pavlis


Ak chcete mať pohodovú dovolenku, bez starostí zariadenú na vysokej úrovni TraveltoUSA je výbornou voľbou. Klasický okruh ponúka veľa zaujímavostí a za dva týždne vidíte "kus" západu. Prístup je výborný, bezproblemová komunikácia a stále je možnosť obrátiť sa na niekoho v prípade, akýchkoľvek otázok.

Určite doporučujem.

Petra Puskárová

 

Termíny