Reference

Každá zveřejněna recenze je od reálného klienta. Většina recenzí je přebrána z našeho facebooku, kde se dají dohledat. Recenze zveřejňujeme po následném souhlasu klienta.
Navázání přátelství, splněné zážitky

Navázání přátelství, splněné zážitky

Děkujeme Petrovi a Rádce za uskuteční snu vidět západ USA, byl to zájezd plný krásných zážitků a rozmanitého počasí, rozdílného přístup a trochu náročný,ale přes to krásný a pro nás pro nás ještě navázání krásného přátelství.

Petře a Radko děkujeme Alena a Pavel

Zájezd plný vzpomínek

Zájezd plný vzpomínek

Před měsícem jsme se vrátili ze zájezdu po Americe. Stále jsme plni hezkých vzpomínek. Děkujeme Petrovi a Radce za jejich starost o nás, za to, že je baví ukazovat lidem to nejhezčí z Ameriky. Přejeme vám hodně úspěchů.

Standa & Věra

Jste super!

Jste super!

Děkujeme Petrovi a Radce za úžasnou poznávací dovolenou plnou zážitků z měst, parků, přírody, jízdy autem. Petr je opravdu skvělý řidič a společník, velmi ochotný, nic není problém. Můj sen se splnil na víc jak 100%, něco nádherného!!! Vzpomínky budou nadále v mé hlavě a vřele doporučuji. I přes nepřízeň počasí s teplotami od 0 do 30 se dalo vše zvládnout. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně pracovních a osobních úspěchů a dalších spokojených klientů. Jste super!!!!

Jitka a Jana z HK

Bezstarostná jízda

Bezstarostná jízda

Perfektní bezstarostná jízda po USA s výtečnou organizací TraveltoUSA . Velmi doporučujeme řešili jsme jen zážitky.

Díky Tomáš a Karolína

Perfektní cestovka

Perfektní cestovka

Perfektní cestovka, která Vám poradí s výběrem či plánováním vlastní trasy. Petr Kopeček je velice ochotný a vstřícný. Děkujeme za nádhernou dovolenou. 😊👍

 

Rodina Bendlova

Ohromné štěstí

Ohromné štěstí

Právě jsme se vrátili z Ameriky, měli jsme ohromné štěstí, že jsme na internetu narazili na sympatického, mladého muže, vlastnícího se svojí přítelkyní "mini" cestovku TraveltoUSA. Prožili jsme 15 dní cestování po Kalifornii v přátelské atmosféře. Ač je mladý, má pochopení pro starší lidi a dokáže se jim přizpůsobit. Jméno mladého muže je PETR KOPEČEK.Doporučujeme vřele všem, kdo mají rádi poznávání a nechtějí býti na dovolené na jednom místě. Zvláště přátelé, co jste starší 50+, uděláte dobře, když využijete jeho služeb.Během naší cesty jsme poznali jak život velkých amerických měst (casino, svatba v Las Vegas), tak i krásy přírody vnitrozemí, zejména kaňony, národní parky i pobřeží.Dovolte nám milý pane Kopečku srdečně poděkovat za nevšední zážitky s Vámi. Přejeme Vám hodně štěstí ve vaší práci.Děkujeme i naší 10 členné posádce za vtipné "reality show". Ještě jednou vás zdravíme Milado, Mirku, Olgo, Pavle, Soňo, Karlosi, Martino a Vláďo.

S přátelským pozdravem všem manželé Hanička a Zdeněk Buriánkovi

Sny se mají plnit

Sny se mají plnit

Děkujeme za skvělou dovolenou v Americe. Velký dík patří průvodcům, kteří byli velice profesionální a přátelský. Postarali se nám o nezapomenutelné zážitky, na které budeme vzpomínat celý život.

 

Vlastimil a Alena Deškovi

Cestovatelský sen

Cestovatelský sen

Pro splnění svého cestovatelského snu - západ USA jsme zvolili cestovku TraveltoUSA a po absolvování můžeme konstatovat, že naše volba nemohla být lepší. Vše co jsme si přáli vidět a zažít bylo na 100% splněno a budeme na to vzpomínat do konce života. Naše svatba v Las Vegas /dík za zorganizování Petrovi a Radce/ výhra v kasinu, vězení Alkatraz, NP absolvované i s mým hedikepem s chůzí. Celé naší neuvěřitelné partě spoluzájezdníků dík za skvělou atmosféru. Zážitků je tolik, za tak krátkou dobu, že to člověku dochází postupně. Ještě jednou dík TravelToUSA a už se těšíme na Aljašku👍

 

Manželé Dědičovi

Bomba, nejlepší dovolená, splněné sny

Bomba, nejlepší dovolená, splněné sny

Kdyz uz je po navratu z uzasne dovolene cas napsat par radek tak, abychom se neopakovali, dochazi slova😀 a tak se budeme opakovat; bylo to uzasny, BOMBA, nejlepsi dovolena, splnene sny, skvela parta, nejkrasnejsi den ,,D" svatba plna emoci a lasky, z prirody mrazi po zadech... mohla bych tady popsat snad vsechny NEJ a tak jeste jedno posledni...Petr je ten NEJuzasnejsi pruvodce organizator, ktereho jsme poznali. Vsem doporucujeme a pokud vahate, nevahajte...balte kufry a vyrazte s Petrem a Radkou plnit si sve sny...my si je splnili a pokud se rozhodneme opet za tu velkou louzi, tak jedine s Petrem a Radkou.

Olca & Pavel

hezké zážitky

Hezké zážitky

Vzpomínáme téměř denně! Dovolená byla úžasná, snažili jste se o zprostředkování co nejvíce hezkých zážitků pro nás a navíc jste byli i velmi tolerantní k našemu vyššímu věku. Za vše Vám velice děkujeme, nejraději bychom to opakovali. Tak třeba příště.

Vaši spokojení klienti Jarda a Jarka z Chomutova

yellow

Úchvatná příroda

Našim přáním bylo poznat úchvatnou nádheru národních parků a to se nám opravdu splnilo, ale nejenom to,měli jsme možnost nahlédnout do života navštívených velkoměst - velice poučné a zajímavé.

Děkujeme všem novým přátelům, kteří s námi sdíleli bez problémů naše putování. Děkujeme Vám Petře s Radkou za každodenní péči a snahu bezproblémového pobytu. 

Takovou dovolenou bychom přáli všem přírodumilovníkům. Jeďte a budete nadšeni. Díky!

Eva s Milanem

Neuvěřitelná příroda

Neuvěřitelná příroda

Byli jsme na podzimním velkém okruhu s vámi. Viděli jsme tu krásu, co máte nahoře na fotce, ale i mnoho jiného a úchvatného. Bylo hodně cestování s precizním řidičem a průvodcem, bylo na co koukat, bylo to velmi dobře zorganizované, se soukromím přes noc, malé pokoje v prostých hotelích, měli jsme vše, co člověk potřebuje. A příroda? Neuvěřitelná! A průvodci? Oba taky! Doporučuji i pro umění vytvořit kamarádského ducha na takovém náročném zájezdu. Nebyl jediný problém.

 

Alena a Radek

yellowstone

Velké poděkování

Děkujeme za skvěle strávené a nezapomenutelné 3 týdny. Vše bylo perfektně vymyšleno, poskládáno, načasováno a zorganizováno.
Je neuvěřitelné, že za tu dobu se dá toho tolik vidět a zažít. Zvláštní poděkování za úžasnou starostlivost a trpělivost. Takže super a veliké díky !!!

Michal a Stáňa Kvasničkovi z Písku

 

vegas

Vzpomínky na celý život

Dovolená s Vámi byla velmi zajímavá. Mnoho zážitků, vstřícný přístup, dobrá organizace. I přes náročnost zájezdu, velká spokojenost. Vřele doporučuji!

MUDr. Zdeněk Pavlis

medved

Pozorování Grizzlyho byla pecka!

Výborná bezproblémová cestovka v rukou dvou skvělých mladých lidí, pokud máte rádi aktivní dovolenou, zažijete víc než slibují!

Michal Blucha

spokojenost

Naprostá spokojenost

Zájezd na západ USA s těmito průvodci, ze kterého jsme se vrátili, byl nádherným zážitkem! Vše od samého plánování dovolené probíhalo podle plánu, předchozích domluv. Letenky, vyřízení Esty, zajištění hotelů, itinerář a konečně samotný zájezd, byly dobře připraveny. Absolvovali jsme cestu po národních parcích západu USA. Viděli jsme spoustu krásných míst, na které nikdy nezapomeneme. Vše bylo skvěle připraveno a po 3 týdny jsme se nesetkali téměř s žádnými problémy. Vyjma vzniklý požár v Yosemitech, ale ten manželé nemohli ovlivnit. Ač byla dovolená dosti náročná a aktivní, postupovalo se podle itineráře, který se v prúběhu cesty dal individuálně upravovat. Oba byli ochotní kdykoliv se vším poradit a dát dobré tipy na nákupy suvenýrů, nákupy v outletech. Všem, kdo se rozhodují a váhají s cestou do USA vzkazujeme, že to stojí za to! Byli jsem spokojeni.

Manželé Marečkovi

Doporučujem

Doporučujem

Jednoznačne doporučujem, všetko nám zaistili bez problémov (letenky, ubytovanie) aj pestrý program na ktorom zažijete veľmi veľa zážitkov na ktoré nezabudnete.

Michal Puškár

Pohodová dovolenka

Pohodová dovolenka

Ak chcete mať pohodovú dovolenku, bez starostí zariadenú na vysokej úrovni TraveltoUSA je výbornou voľbou. Klasický okruh ponúka veľa zaujímavostí a za dva týždne vidíte "kus" západu. Prístup je výborný, bezproblemová komunikácia a stále je možnosť obrátiť sa na niekoho v prípade, akýchkoľvek otázok.

Určite doporučujem.

Petra Puskárová

Výborný přístup

Výborný přístup a skvělá komunikace

Výborný přístup a skvělá komunikace. Zajistili mi letenky,ubytování a automobil na západě USA. Vše proběhlo bez problémů, doporučuji ????

Lukáš Zezulka

zajezd

Úžasné zážitky

V červnu jsme se zúčastnili zájezdu s touto cestovní kanceláří (USA velký okruh) a báječně jsme si to užili. Maximální spokojenost, skvělý přístup, výborná organizace a mnoho nezapomenutelných zážitků. Pokud by jste rádi strávili aktivní dovolenou, můžeme vřele doporučit

Klára Bluchová