O USA

 

Podívejte se, jak může vypadat sestavený itinerář na míru. Tento itinerář jsme sestavili s již předem stanovenými požadavky od klientky. Klientka nás požádala o přesné časové intervaly mezi atrakcemi. Popsali jsme dopravu mezi jednotlivými místy a doporučili, které místa určitě nevynechat. Cestu z letiště na ubytování + další rady jsme jí popsali v dalším dokumentu

 

NYC itinerář 2017

To nejlepší z NYC

 

Hlavní město amerického snu, tak se dá jednoduše nazvat New York, ale má daleko větší podstatu než si kdo myslí.  Pokud chce opravdu někdo pochopit tuto obrovskou, rušnou a nikdy nespící metropoli, musí ji navštívit. Svou podstatu zde mají nejen obrovské až gigantické mrakodrapy, ale i mosty, kostely, mnoho muzeí, kreativní umělci, fastfoody, restaurace a taky obrovský rozlehlý 340 hektarový Central Park.

Road Trip po USA podle Itchy Feet Diary

Michaela je vášnivou a dobrodružnou cestovatelkou a autorkou blogu „Itchy Feet Diary“, kde ukazuje nejen svou vášeň pro cestování, ale zároveň se dělí spolu s čtenáři o své zážitky a zkušenosti. Míša má za sebou nespočet rozhovorů ohledně blogu a cestování, proto i my jsme se ji rozhodli kontaktovat a zároveň jsme ji vyzpovídali hlavně v otázkách Road Tripu USA.

Trochu té historie

Když Bůh tvořil Švýcarsko a Alpy, tak se jen trénoval, aby mohl následně stvořit své mistrovské dílo - Yosemite. Svou velkolepostí si Yosemite získá přízeň každého návštěvníka, který do něj vstoupí.