O nás

Když do Ameriky, tak s americkou cestovní kanceláří

 

Vycestovat do USA bylo naším společným snem od doby, co jsme se poznali na vysoké škole. Po naší první zkušenosti z USA nám bylo jasné, že jsme tam nebyli naposled a už během půl roku jsme do USA vycestovali znovu a od té doby Spojené státy navštěvujeme pravidelně.

TraveltoUSA je pokračování našeho snu, kdy se s Vámi podělíme o naše cestovatelské zkušenosti. V USA jsme se rozhodli založit cestovní kancelář, abychom Vám mohli dopřát nezapomenutelné zážitky. Spokojení klienti z celého světa jsou pro nás hnacím motorem a motivací, pro neustalé zlepšování se.

Zakládáme si na osobním a individuálním přístupu, kdy je Vaše spokojenost vždy na prvním místě. Navštívíme místa, které jsme sami několikrát procestovali. Našim cílem je poskytnout kvalitu ne kvantitu. Většina cestovních kanceláří má program jak přes „kopírák“ a žádná se ničím neodlišuje. To chceme změnit. Za přijatelnou cenu s námi navštívíte místa ze kterých budete mít zážitky, které běžné cestovní kanceláře nenabízí.

Zároveň Vám rádi vypracujeme komplexní zájezd, který bude splňovat Vaše představy a požadavky. Zajistíme Vám levnou letenku, ubytování nebo pronájem automobilu nejen v USA, ale kdekoliv na světě.

Ať už při zájezdu s průvodcem nebo při individuálním zájezdu, vždy dbáme na to, aby byl našim klientům zajištěn maximální komfort a mohli si svou dovolenou užít na maximum.

usa zion.jpg

 Podívejte se na 10 důvodů proč s námi 

Petr Kopeček - majitel