Divoký Yellowstone a nejkrásnější parky západu

Proč s TraveltoUSA?

 • Jsme specialisté na USA
 • Možnost výběru letecké společnosti
 • Osobní a přátelský přístup ke každému klientovi
 • Bez skrytých poplatků
 • Garance ceny
 • Nízká záloha
 • Automobil kategorie Fullsize
 • Dvoulůžkové pokoje se snídaní
 • Nejlepší ceny na trhu
Yellowstone fly and drive Yellowstone fly and drive salt lake city yellowstone zájezdy yellowstone zájezdy yellowstone zájezdy

Divoký Yellowstone a nejkrásnější parky západu  

"Fly & Drive & Sleep"

od 49 990 Kč včetně letenek,ubytování a půjčeného automobilu

Okruh, při kterém navštívíte ty nejkrásnější parky Ameriky. Prozkoumejte Grand Canyon, Yosemite, Bryce Canyon spolu s Yellowstonem. Uděláte si nezapomenutelné fotky v Antelope Canyon a projedete si nejpopulárnější úsek matky všech silnic – Route 66. K tomu přidáte nespoutaný Yellowstone. Nevynecháte ani tři nejpopulárnější města západu – San Francisco, Las Vegas a Los Angeles. Váš Americký Road trip může začít.

Nenechte si ujít:

 • Vyhlídku Glacier Point a večerní pozorování hvězd.
 • Svět gejzírů v Yellowstonu
 • Let na Grand Canyonem
 • Východ slunce v Bryce Canyon
 • Plavbu kolem ostrova Alcatraz a pod moste Golden Gate Bridge

V ceně zájezdu je zahrnuto:

 • Letenka (Economy Class) do Los Angeles a zpět. (včetně tax a poplatků)
 • Pronájem vozidla kategorie Fullsize (na letišti)
 • Neomezené kilometry
 • Rozšířené povinné ručení (do škody 1mil. USD)
 • Havarijní pojištění
 • Pojištění vozu proti krádeži
 • 19 x ubytovaní v 3* hotelu ve dvoulůžkových pokojích
 • Každý den snídaně
 • Detailní průvodce

Cena zájezdu nezahrnuje:

 • Vstupy do národních parků, benzín, pojištění léčebných výloh,
 • Vstupné, osobní výdaje a stravování
 • Poplatky za řidiče mladšího 25 let

Cena: od 49 990 Kč za osobu

Cena je platná při účasti dvou osob.

 

Program zájezdu

1.    Den - Přílet

Na letišti si vyzvednete automobil. Podle časových možností si můžete udělat prohlídku chodníku slávy nebo Griffithovy observatoře, kde je úchvatný pohled na město při západu slunce.

 

2.    Den – Los Angeles

Dnešní den začnete prohlídkou jednou z nejvyhledávanějších atrakcí v LA, Getty Center. Případně dopoledne je možná volitelná návštěva Universal Studios. Projížďka po známé Beverly Hills a Rodeo Drive, kterou zakončíte na Santa Monica Bay, projdete se po Santa Monica Pier (kde končí Route 66) a po promenádě k Venice Beach.

 

3.    Den - Joshua Tree

Po snídani vyrazíte do nezaměnitelné krajiny NP Joshua Tree, kde si uděláte krátkou procházku. Poté bude následovat přesun do jednoho z hlavních cílů Vaší cesty, do NP Grand Canyon. Po historické Route 66 si uděláte několik zastávek, kde budete mít možnost zakoupit si suvenýry nebo si udělat nezapomenutelné fotografie.

 

4.    Den – Grand Canyon

Dnešek bude patřit těm nejkrásnějším vyhlídkám v NP Grand Canyon. Ještě před tou úžasnou podívanou se nažhavíte v IMAX. Projdete se krátkou vycházkou, na jejímž konci Vás bude čekat úchvatný výhled bez davu turistů. Svezete se Shutlle Busem po vyhlídkové trase, kde Vás budou čekat další krásné výhledy. V odpoledních hodinách přesun do Page.

 

5.    Den – Page, Lake Powell

Dopoledne Vás bude čekat zážitek, na který do smrti nezapomenete a tím je prohlídka Antelope Canyon. Samosebou nezapomenete na meandr Horseshoe Bend. Následně se ochladíte v Lake Powell a poté se přesunete úchvatnou krajinou k dalšímu cíli naší cesty, Monument Valley. Možnost fakultativního výletu v jeepech s místním průvodcem. Přespání po cestě.

 

6.    Den - Canyonlands, Arches

Dneska uvidíte, proč Utah není jen Zion a Bryce. V Canyonlands Vás čeká Island in the Sky nebo Messa Arch, oblouk, který nesmí chybět na žádné fotografii. Poté přejedete do Arches, park, který se chlubí největší hustotou skalních oblouků na světě. Balanced Rock. Double Arch. Devil’s garden nebo Delicate Arch, který se dostal na státní poznávací značky Utahu. Dle možností Corona Arch.

 

7.    Den - Přesun Do NP Yellowstone

Dnešní den Vás čeká přesun do jednoho z hlavních cílů cesty. Ubytování v městečku Cody, kde načerpáte síly na následující den.

 

8.    Den - Yellowstone

Nikde na světě nenajdete to, co v Yellowstonu. Gejzíry, horké prameny a bizoni, to jsou hlavní trháky parku, ve kterém strávíte celý den. Grand Canyon of Yellowstone, Upper Geyser Basin, Mammoth Hot Springs, to jsou hlavní atrakce severní části parku.

 

9.    Den - Yellowstone

Další den projedete jižní část parku. Old Faithful, Grand Prismatic Spring, West Thum Geyser Basin a mnoho dalších pozoruhodných geologických útvarů. Přesun přes Grand Teton k Salt Lake City. Přespaní v městečku Evanston.

 

10. Den - Bryce Canyon

Ještě před vstupem do NP Bryce Canyon budete uneseni impozantní krajinou, která se Vám po cestě naskytne.

Inspiration Point, Bryce Point, tak na těchto vyhlídkách zůstanete nevěřícně zírat, následně se projdete krátkou túrou do kaňonu, kde se Vám naskytnou úplně jiné pohledy na skalní masivy Hoodoos. 

 

11. Den – Zion

V ranních hodinách odjezd do dalšího přírodního skvostu USA – NP Zion. Čeká Vás krátká túra, při které se budete kochat výhledy. Shuttle busem se svezete po jednotlivých zastávkách, kam mají osobní vozy zákaz vjezdu. Poté si projedete Zion Canyon Scenic Drive. (Pro zájemce možnost jít část nejvyhledávanějšího treku v parku – The Narrows). Následný přesun do Vegas s projížďkou Valley of Fire. Večerní prohlídka Las Vegas.

 

12. Den – Las Vegas

Ráno, po snídani, si uděláte výlet na Hoover Dam. Po návratu do Vegas Vás čekají outletové nákupy. Slovo „nákup“ zde dostává zcela jiný rozměr. Volný program do večera.

 

13. Den – Death Valley

Mysleli jste si, že je Údolí smrti mrtvou pustinou? Dojedete k nejteplejšímu a nejnižšímu místu západní polokoule + mnoho dalšího. Budete žasnout, že tady dříve žili lidé.

 

14. Den – Sequia Canyon

Zde začnete pojem „velikost“ vnímat zcela jinak. Obrovské a prastaré organismy, které nikde jinde neuvidíte, to jsou sekvojovce. Protáhnete si krky při pohledu na stromy General Sherman a General Grant. Projdete se lehkou procházkou po Giant Forest a následně popojedete k nejhezčímu parku Ameriky.

 

15. Den – Yosemite

Když Bůh tvořil svět, tak si na Yosemity vyhradil celý den. Neskutečná přírodní podívaná, ve které se střídají vodopády spolu s žulovými masivy. Nevynecháte dvě klasické fotogenické vyhlídky. Následně Vás čeká lehká túra k nevysychajícím vodopádům a k tomu navrch přidáte Glacier Point.

 

16. Den – Yosemite

Dnešní den budete pokračovat v prohlídce nejkrásnějšího parku Ameriky. Procházka v Tuolumne Meadows. Přejezd přes Tioga Pass k jednomu z nejčistších jezer USA – Lake Tahoe. ( Pouze v období červen - listopad)

 

17.  Den -Lake Tahoe

Relax u jezera Tahoe. Možnost si projít samotné městečko, vyjet si lanovkou nad jezero a kochat se výhledy nebo se jen povalovat na pláži. Dle zájmu půldenní výlet do Nevady na jednu z nejhezčích pláží USA. V odpoledních hodinách přesun do San Francisca.

 

18. Den – San Francisco

Ráno Vás čeká nezapomenutelná procházka po čerstvém vzduchu v háji gigantů. Dojdete k nejklikatější ulici světa, navštívíte největší čínskou komunitu mimo Asii a svezete se Cable Car. Oběd si dáte na Fisherman’s Wharf. Procházka po Golden Gate Bridge a plavba kolem ostrova Alcatraz. Projdete se po pláži s vyhlídkou na Golden Gate Bridge. Přespání v San Franciscu.

 

19. Den – San Francisco, Pacific Hwy 1

Dopoledne navštívíte Golden Gate Park, Lands End a následně se rozloučíte s nejkrásnějším městem Ameriky. Po cestě se zastavíte na Half Moon Bay a čeká Vás přejezd do města Andělů.

 

20. Den – LA, Odlet

Dopoledne nákupy, nebo možnost strávit poslední chvilky na Venice Beach/Santa Monica Pier. V odpoledních hodinách odlet do Prahy.

 

21. Den – přílet na Vaše letiště

 

Máte zájem o jiný program? Chtěli byste jinou trasu, hotel nebo délku pobytu? A co takhle si půjčit SUV nebo Mustanga? Kontaktujte nás na info@traveltousa.cz a my Vám sestavíme zájezd na míru.

 

Termíny a ceny

Termíny
Ceny
1.1 – 1.6 a 1.9 – 31.12    
49 990 Kč 
2.6 – 31.8  
54 990 Kč 

 

Ceny jsou platné od 1.1. 2018. Ceny jsou uvedené na osobu, při účasti dvou osob. Standardní ubytování je ve dvoulůžkových pokojích se snídaní.  Ubytování je možné na požádání změnit. Některé hotely mohou vyžadovat poplatky za parkování, ty nejsou v ceně zájezdu.

 

 

Informace k letenkám

Letecké společnosti
Letiště
Třída
Lufthansa, KLM, Air France, British Airways, United Airlines a podobné
Všechny velké Evropské letiště
Economy

 

Každodenní odlety ze všech velkých světových letišť. Na dostupnost z Vámi vybraného letiště nás neváhejte kontaktovat. Na požádání je možné změnit cestovní třídu.

 

 

Informace k autopůjčovně

Půjčovna
Kategorie
Alamo
Fullsize

 

Standardně rezervujeme automobil kategorie Fullsize. Na požádání je možné kategorii vozidla změnit. Vozidla jsou pojištěna proti havárii a krádeži bez spoluúčasti klienta. Rozšířené povinné ručení do škody až 1 mil. USD. Neomezené kilometry.

 

 

Jak rezervovat zájezd

 • E-mail: uveďte přibližný termín a počet cestujících na adresu info@traveltousa.cz
 • Telefonicky:  Na telefonním čísle 774 880 045 Vám rádi poradíme. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu od 8 - 18 hodin.
 • Formulář: Vyplňte nezávaznou rezervaci u nás na webu.

 

Nezávazná rezervace