Města a parky západu USA

Proč s TraveltoUSA?

 • Jsme specialisté na USA
 • Možnost výběru letecké společnosti
 • Osobní a přátelský přístup ke každému klientovi
 • Bez skrytých poplatků
 • Garance ceny
 • Nízká záloha
 • Automobil kategorie Fullsize
 • Dvoulůžkové pokoje se snídaní
 • Nejlepší ceny na trhu
To nejlepsi ze zapadu USa fly and drive Grand Canyon zájezdy usa san francisco zájezdy západ usa zájezdy západ usa zájezdy las vegas zájezdy západ usa zájezdy

Města a parky západu USA

"Fly & Drive & Sleep"

od 39 990 Kč včetně letenek, ubytování a půjčeného automobilu

Okruh, při kterém navštívíte ty nejkrásnější parky Ameriky. Prozkoumejte Grand Canyon, Yosemite, Bryce Canyon a mnoho dalších nádherných míst. Uděláte si nezapomenutelné fotky v Antelope Canyon a projedete si nejpopulárnější úsek matky všech silnic – Route 66. Nevynecháte ani tři nejpopulárnější města západu – San Francisco, Las Vegas a Los Angeles. Váš Americký Road trip může začít.

Nenechte si ujít:

 • Plavbu kolem ostrova Alcatraz a pod most Golden Gate Bridge
 • Procházku po nočním Stripu v Las Vegas
 • Let nad Grand Canyonem
 • Sluníčko v Údolí Smrti
 • Úžasnou podívanou v Antelope Canyon

Cena zájezdu zahrnuje:

 • Letenka (Economy Class) do Los Angeles a zpět.
 • Pronájem vozidla kategorie Fullsize (na letišti)
 • Neomezené kilometry
 • Rozšířené povinné ručení (do škody 1mil. USD)
 • Havarijní pojištění
 • Pojištění vozu proti krádeži
 • 14 x ubytování v 3* hotelu ve dvoulůžkových pokojích
 • Každý den snídaně
 • Detailní průvodce

Cena zájezdu nezahrnuje:

 • Vstupy do národních parků, benzín, pojištění léčebných výloh,
 • Vstupné, osobní výdaje a stravování
 • Poplatky za řidiče mladšího 25 let

Cena: od 39 990 Kč za osobu

Cena je platná při účasti dvou osob.

 

Program zájezdu

1. Den - Přílet

Na letišti si vyzvednete automobil. Podle časových možností prohlídka chodníku slávy, Griffithovy observatoře, kde je úchvatný pohled na město při západu slunce.

 

2. Den – Los Angeles

Dnešní den začnete odpolední prohlídkou jednou z nejvyhledávanějších atrakcí v LA, Getty Center (vstupné v ceně). Dopoledne je možná volitelná návštěva Universal Studios. Projížďka po známé Beverly Hills a Rodeo Drive, kterou zakončíte na Santa Monica Bay, projdete se po Santa Monica Pier (kde končí Route 66) a po promenádě k Venice Beach.

 

3. Den - Joshua Tree

Po snídani vyrazíte do nezaměnitelné krajiny NP Joshua Tree, kde si uděláte krátkou procházku. Poté bude následovat přesun do jednoho z hlavních cílů Vaší cesty, do NP Grand Canyon. Po historické Route 66 si uděláte několik zastávek, kde budete mít možnost zakoupit si suvenýry nebo si udělat nezapomenutelné fotografie.

 

4. Den – Grand Canyon

Dnešek bude patřit těm nejkrásnějším vyhlídkám v NP Grand Canyon. Ještě před tou úžasnou podívanou se nažhavíte v IMAX (v ceně). Projdete se krátkou vycházkou, na jejímž konci Vás bude čekat úchvatný výhled bez davu turistů. Svezete Shutlle Busem po vyhlídkové trase, kde Vás budou čekat další krásné výhledy. V odpoledních hodinách přesun do Page.

 

5. Den – Page, Lake Powell

Po snídani pojedete přes úchvatnou krajinu k nejznámějšímu westernového symbolu – Monument Valley (vstupné v ceně). Možnost fakultativního výletu v jeepech s místním průvodcem. Poté Vás bude čekat zážitek, na který do smrti nezapomenete a tím je prohlídka Antelope Canyon (vstupné v ceně). Samosebou nezapomenete na meandr Horsshoe Bend. Následně se ochladíme v Lake Powell a poté se přesune k dalšímu cíli naší cesty, NP Bryce Canyon.

 

6. Den - Bryce Canyon

Ještě před vstupem do NP Bryce Canyon budete uneseni impozantní krajinou, která se Vám po cestě naskytne.

Inspiration Point, Bryce Point, tak na těchto vyhlídkách zůstanete nevěřícně zírat, následně se projdete krátkou túrou do kaňonu, kde se nám naskytnou úplně jiné pohledy na skalní masivy Hoodoos. Večer Vás čeká dobrovolný program (překvapení) – vřele doporučujeme!

 

7. Den – Zion

V ranních hodinách odjezd do dalšího přírodního skvostu USA – NP Zion. Čeká Vás krátká túra, při které se budete kochat výhledy. Shuttle busem se svezete po jednotlivých zastávkách, kam mají osobní vozy zákaz vjezdu. Poté si projedete Zion Canyon Scenic Drive. (Pro zájemce možnost jít část nejvyhledávanějšího treku v parku – The Narrows, tůra kaňonem v řece). Následný přesun do Vegas s projížďkou Valley of Fire. Večerní prohlídka Las Vegas.

 

8. Den – Las Vegas

Ráno, po snídani, si uděláte výlet na Hoover Dam. Po návratu do Vegas Vás čekají outletové nákupy. Slovo „nákup“ zde dostává zcela jiný rozměr. Společný oběd. Volný program do večera.

 

9. Den – Death Valley

Mysleli jste si, že je Údolí smrti mrtvou pustinou? Dojedete k nejteplejšímu a nejnižšímu místu západní polokoule a vychutnáte si dvě nejkrásnější vyhlídky. Budete žasnout, že tady dříve žili lidé.

 

10. Den – Sequia Canyon

Zde začnete pojem „velikost“ vnímat zcela jinak. Obrovské a prastaré organismy, které nikde jinde neuvidíte, to jsou sekvojovce. Protáhnete si krky při pohledu na stromy General Sherman a General Grant. Projdete se lehkou procházkou po Giant Forest a následně popojedete k nejhezčímu parku Ameriky.

 

11. Den – Yosemite

Když Bůh tvořil svět, tak si na Yosemity vyhradil celý den. Neskutečná přírodní podívaná, ve které se střídají vodopády spolu s žulovými masivy. Procházka v Tuolumne Meadows.

 

12. Den – Yosemite

Nevynecháte dvě klasické fotogenické vyhlídky. Následně Vás čeká lehká túra k nevysychajícím vodopádům a k tomu navrch přidáte Glacier Point. Přejezd do San Francisca.

 

13. Den – San Francisco

Ráno nás čeká nezapomenutelná procházka po čerstvém vzduchu v háji gigantů. Dojdete k nejklikatější ulici světa, navštívíte největší čínskou komunitu mimo Asii a svezeme se v Cable Car. Oběd si dáte na Fisherman's Wharf. Procházka po Golden Gate Bridge a plavba kolem ostrova Alcatraz (v ceně) je samozřejmostí. Projdete se po pláži s výhledem na Golden Gate Bridge.

 

14. Den – San Francisco, Pacific Hwy 1

Dopoledne navštívíte Golden Gate Park, Lands End a následně se rozloučíte s nejkrásnějším městem Ameriky. Po cestě se zastavíte na Half Moon Bay a čeká Vás přejezd do města Andělů.

 

15. Den – LA, Odlet

Dopoledne nákupy nebo možnost strávit poslední chvilky na Venice Beach/Santa Monica Pier. V odpoledních hodinách odlet do Prahy.

 

16. Den – přílet na Vaše letiště

Program zájezdu může začínat i v San Franciscu a v obou případech je shodný.

 

Máte zájem o jiný program? Chtěli byste jinou trasu, hotel nebo délku pobytu? A co takhle si půjčit SUV nebo Mustanga? Kontaktujte nás na info@traveltousa.cz a my Vám sestavíme zájezd na míru.

Termíny a ceny

Termíny
Ceny
1.1 – 1.6 a 1.9 – 31.12    
39 990 Kč 
2.6 – 31.8  
45 990

 

                                       Ceny jsou platné od 1.1. 2018. Ceny jsou uvedené na osobu, při účasti dvou osob. Standardní ubytování je ve dvoulůžkových pokojích se snídaní.  Ubytování je možné na požádání změnit. Některé hotely mohou vyžadovat poplatky za parkování, ty nejsou v ceně zájezdu. 

 

 

Informace k letenkám

Letecké společnosti
Letiště
Třída
Lufthansa, KLM, Air France, British Airways, United Airlines a podobné
Všechny velké světové letiště
Economy

 

Každodenní odlety ze všech velkých světových letišť. Na dostupnost z Vámi vybraného letiště nás neváhejte kontaktovat. Na požádání je možné změnit cestovní třídu.

 

 

Informace k autopůjčovně

Půjčovna
Kategorie
Alamo
Fullsize

 

Standardně rezervujeme automobil kategorie Fullsize. Na požádání je možné kategorii vozidla změnit. Vozidla jsou pojištěna proti havárii a krádeži bez spoluúčasti klienta. Rozšířené povinné ručení do škody až 1 mil. USD. Neomezené kilometry.

 

 

Jak rezervovat zájezd

 • E-mail: uveďte přibližný termín a počet cestujících na adresu info@traveltousa.cz
 • Telefonicky:  Na telefonním čísle 774 880 045 Vám rádi poradíme. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu od 8 - 18 hodin.
 • Formulář: Vyplňte nezávaznou rezervaci u nás na webu.

 

Nezávazná rezervace