Poznávací zájezd Kanada - s průvodcem

Zájezdy Kanada Zájezdy Kanada Zájezdy Kanada Zájezdy Kanada Zájezdy Kanada Zájezdy Kanada Zájezdy Kanada Zájezdy Kanada Zájezdy Kanada

 

Vydejte se s námi na zájezd prozkoumat nedotčenou přírodu Kanady. Společně budeme pozorovat medvědy, losy, velryby a spoustu další zvěře.  Během zájezdu po Kanadě navštívíme ledovce, divoké řeky nebo smaragdové jezera. Pronikneme do národních parků Kanady, kde spatříme úchvatné scenérie. Každý den budeme ubytováni na hotelech se snídaní. V ceně zájezdu budete mít spoustu vstupů, které musíte u jiných CK doplácet. Náš zájezd po Kanadě je přizpůsoben tak, abyste jej zvládli v každém věku. Zapomeňte na honičku, Kanadu si s námi užijete v klidu a navštívíme přitom ty nejkrásnější místa, které v západní Kanadě jsou.

 


 Letecky z Prahy   3* hotely se snídaní   Mnoho vstupů v ceně   Klidná dovolená


Program zájezdu

 

 1. Den: Vancouver

  Přílet do Vancouveru, na letišti vás vyzvedne průvodce a dle časových možností navštívíme některou z atrakcí města, Stanley Park nebo Gastown. K večeru si doplníme zásoby v supermarketu a pojedeme se ubytovat na hotel, kde načerpáme síly na další den.

 2. Den: Vancouver

  Po snídani vyrazíme do Stanley Parku, což je jeden z nejkrásnějších parků v Severní Americe. Projedeme se zde po vyhlídkové silnici, která nás zavede k atrakcím tohoto parku. Na oběd se přesuneme na místní trhy, na Granville Island. Projdeme se po pláži Kits Beach, odkud je nádherný výhled na město. Poté navštívíme Lynn Canyon, kde se projdeme po dřevěných lávkách mezi jedlemi. (vstupné v ceně)

 3. Den: Kamloops

  Dopoledne se přes silnici Sea to Sky přesuneme do Whistleru, dějiště zimních olympijských her. Po cestě se projdeme k dvěma vodopádům. Ve Whistleru si dáme oběd a poté nás bude čekat fakultativně zážitkový výlet lanovkou Peak 2 Peak. Následně nás bude čekat přesun do města Kamloops, kde se ubytujeme.

 4. Den: Jasper NP

  Po snídani nás bude čekat přesun do národního parku Jasper. Než tam dojedeme, navštívíme po cestě Wells Gray Park, kde si uděláme válet po vyhlídkové silnici k několika vodopádům. Dnešek bude ve znamení vyhlídek, vodopádů a jezírek. Dost možná už dnešním dnem začneme potkávat divokou zvěř. Před ubytováním můžeme podle časových možností navštívit vodopády Rearguard Falls. Možnost fakultativního výletu River Safari.

 5. Den: Jasper NP

  Ráno vyjedeme do národního parku Jasper, před samotným parkem bude první zastávkou nejvyšší hora Kanadských Skalnatých hor Mt. Robson. Poté už vstoupíme do národního parku Jasper, který je ráj milovníků přírody a divoké zvěře. Zasněžené vrcholky hor, ledovce nebo vodopády, míst na krásné fotografie je zde opravdu nespočet. Výlet lodí po jezeře Maligne Lake (vstupné v ceně). Dle časových možností absolvujeme jednu z několika krásných nenáročných peších túr. Přesun do města Hinton na hotel.

 6. Den: Icefield Parkway – Lake Louise – Banff

  Procházka k vodopádům Athabasca Falls a na stejnojmenný ledovec. Poté se přesuneme k jednomu z nejkrásnějších jezer světa – Peyto Lake a Lake Louise u ledovce Victoria. Krásnými scenériemi pojedeme Johnstonovým kaňonem silnicí Bow Valley Parkway, kde navštívíme vodopády a několik dech beroucích vyhlídek. Šance na spatření medvědů je zde vysoká. Na oběd se přesuneme do města Banff a navštívíme ty nejkrásnější vyhlídky na Banff. Volitelně můžeme vyjet lanovkou na horu Sulphur Mountain. Před odjezdem do Calgary se zastavíme u vodopádů Bow Falls.

 7. Den: Calgary

  Dnešní den bude odpočinkový. Po snídani navštívíme centrum města a Calgary Tower (vstupné v ceně). Po obědě se projdeme po Princově ostrově, kde se nám naskytnou výhledy na město. Večer můžeme zakončit v některé z místních stylových restaurací.

 8. Den: Yoho NP

  Dnes se opět přesuneme do nádherné přírody Skalnatých hor. Před vstupem do parku navštívíme jezero Moraine Lake. Poté už dorazíme do národního parku Yoho, kde se podíváme na vodopády Takakkaw a Wapta a smaragdové jezero Emerald. Uděláme si zastávku u Natural Bridge. Ubytovaní ve městě Golden.

 9. Den: Glacier NP – Revelstoke NP

  Dopoledne nás bude čekat průjezd národním parkem Glacier, kde si uděláme několik zastávek a projdeme se deštným pralesem. Následně se při přesunu do národního parku Revelstoke budou naskytovat krásné výhledy. Po příjezdu do parku se projdeme v háji obrovských cedrů. Odpoledne se přesuneme do města Merrit.

 10. Den: Přesun na Vancouver Island

  Dneska nás bude čekat přesun na ostrov Vancouver. Trajektem doplujeme do přístavu Nanaimo, kde se naobědváme. Krátkou procházkou se projdeme k vodopádům v provinčním parku Englishman River Falls. Dojedeme do Macmillian Provincial Park, kde se projdeme po Cathedral Grove. Háji stromů, které jsou až 75 metrů vysoké a mají až 9 metrů po obvodu. Den zakončíme prohlídkou městečka Port Alberni.

 11. Den: Pacific Rim – Victoria

  Ráno se přesuneme do národní rezervace Pacific Rim a města Tofino. Zrelaxujeme na Long Beach a poté nás bude čekat krátká procházka v deštném pralese. Odpoledne se přesuneme do města Duncan, kde budeme ubytovaní.

 12. Den: Victoria přesun do Vancouveru

  Po snídani vyrazíme po pobřežní silnici West Coast Hwy 14. Tato silnice se může směle měřit se slavnou Kalifornskou pobřežní dálnici. Nekonečné výhledy na oceán, opuštěné pláže a při troše štěstí můžeme pozorovat tuleně. Následně dojedeme do města Victoria a k večeru se přesuneme zpět do Vancouveru.

 13. Den: Vancouver odlet

  Poslední den zájezdu budeme věnovat prohlídce města nebo si domluvíme individuální program. Odpoledne Vás průvodce odveze zpět na letiště a rozloučí se s Vámi.

 14. Den: přílet do ČR


Cena zahrnuje:

 • 12 nocí v kvalitních hotelech.

 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích

 • málá skupina maximálně 8 osob

 • Zpáteční letenky z Prahy (včetně tax a poplatků).

 • Zvyřízení ETA žádosti

 • vstupy do všech národních parků

 • Výlet lodí po jezeře Maligne Lake

 • vstup do Calgary Tower

 • služby česky mluvícího průvodce

 • po celou dobu zájezdu dopravu luxusním SUV

 • 10 snídaní během zájezdu

 • pojištění CK

 • osobní přístup, kvalitní a klidnou dovolenou s maximálními zážitky

Možné příplatky:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 23 000 Kč
 • fakultativní výlety na místě pobytu (plavba lodí ve městě Vancouver, vyhlídkový let nad ledovci ve Whistleru, výlet na raftech, půjčení čtyřkolek aj..)
 • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu

Cena nezahrnuje:

 • stravování kromě 10 snídaní
 • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu
 • odbavené zavazadlo

 

 

Podívejte se na reálné recenze ze zájezdů do Kanady od spokojených klientů na facebooku.


Skupinové zájezdy

Jste parta cestovatelů nebo velká rodina? Napište nám a my Vám připravíme zájezd na míru, kdy budete mít průvodce jen pro sebe!


 

Hodnocení

Nezapomenutelné zážitky! Děkujeme za organizaci naši cesty po západě USA ( a Havaje, přes to, ze to normálně neděláte ). Byli jsme velmi spokojeni. Itinerar sestaven perfektně. Děkujeme a velmi radi doporucime!
Kristyna a Jakub


Splněný americký sen - to bylo naše cestování s TraveltoUSA. Perfektní organizace, každý den plno nezapomenutelných zážitků. Třešničkou na dortu byl Petr - majitel CK, řidič, překladatel, znalec kouzelných míst a zábavný společník. Moc vzpomínáme. Jana a Jirka Jurčíkovi.


Před týdnem jsme se vrátili že zájezdu po západní Kanadě. Děkujeme Petrovi za skvělou organizaci a za spoustu nádherných zážitků. Už se těšíme na příští rok na zajezd po USA s touto cestovní kanceláří.

Děkuji Denkovi.

 

Termíny