Reference

Každá zveřejněna recenze je od reálného klienta. Většina recenzí je přebrána z našeho facebooku, kde se dají dohledat. Recenze zveřejňujeme po následném souhlasu klienta.
hezké zážitky

Hezké zážitky

Vzpomínáme téměř denně! Dovolená byla úžasná, snažili jste se o zprostředkování co nejvíce hezkých zážitků pro nás a navíc jste byli i velmi tolerantní k našemu vyššímu věku. Za vše Vám velice děkujeme, nejraději bychom to opakovali. Tak třeba příště.

Vaši spokojení klienti Jarda a Jarka z Chomutova

yellow

Úchvatná příroda

Našim přáním bylo poznat úchvatnou nádheru národních parků a to se nám opravdu splnilo, ale nejenom to,měli jsme možnost nahlédnout do života navštívených velkoměst - velice poučné a zajímavé.

Děkujeme všem novým přátelům, kteří s námi sdíleli bez problémů naše putování. Děkujeme Vám Petře s Radkou za každodenní péči a snahu bezproblémového pobytu. 

Takovou dovolenou bychom přáli všem přírodumilovníkům. Jeďte a budete nadšeni. Díky!

Eva s Milanem

Neuvěřitelná příroda

Neuvěřitelná příroda

Byli jsme na podzimním velkém okruhu s vámi. Viděli jsme tu krásu, co máte nahoře na fotce, ale i mnoho jiného a úchvatného. Bylo hodně cestování s precizním řidičem a průvodcem, bylo na co koukat, bylo to velmi dobře zorganizované, se soukromím přes noc, malé pokoje v prostých hotelích, měli jsme vše, co člověk potřebuje. A příroda? Neuvěřitelná! A průvodci? Oba taky! Doporučuji i pro umění vytvořit kamarádského ducha na takovém náročném zájezdu. Nebyl jediný problém.

 

Alena a Radek

yellowstone

Velké poděkování

Děkujeme za skvěle strávené a nezapomenutelné 3 týdny. Vše bylo perfektně vymyšleno, poskládáno, načasováno a zorganizováno.
Je neuvěřitelné, že za tu dobu se dá toho tolik vidět a zažít. Zvláštní poděkování za úžasnou starostlivost a trpělivost. Takže super a veliké díky !!!

Michal a Stáňa Kvasničkovi z Písku

 

vegas

Vzpomínky na celý život

Dovolená s Vámi byla velmi zajímavá. Mnoho zážitků, vstřícný přístup, dobrá organizace. I přes náročnost zájezdu, velká spokojenost. Vřele doporučuji!

MUDr. Zdeněk Pavlis

medved

Pozorování Grizzlyho byla pecka!

Výborná bezproblémová cestovka v rukou dvou skvělých mladých lidí, pokud máte rádi aktivní dovolenou, zažijete víc než slibují!

Michal Blucha

spokojenost

Naprostá spokojenost

Zájezd na západ USA s těmito průvodci, ze kterého jsme se vrátili, byl nádherným zážitkem! Vše od samého plánování dovolené probíhalo podle plánu, předchozích domluv. Letenky, vyřízení Esty, zajištění hotelů, itinerář a konečně samotný zájezd, byly dobře připraveny. Absolvovali jsme cestu po národních parcích západu USA. Viděli jsme spoustu krásných míst, na které nikdy nezapomeneme. Vše bylo skvěle připraveno a po 3 týdny jsme se nesetkali téměř s žádnými problémy. Vyjma vzniklý požár v Yosemitech, ale ten manželé nemohli ovlivnit. Ač byla dovolená dosti náročná a aktivní, postupovalo se podle itineráře, který se v prúběhu cesty dal individuálně upravovat. Oba byli ochotní kdykoliv se vším poradit a dát dobré tipy na nákupy suvenýrů, nákupy v outletech. Všem, kdo se rozhodují a váhají s cestou do USA vzkazujeme, že to stojí za to! Byli jsem spokojeni.

Manželé Marečkovi

Doporučujem

Doporučujem

Jednoznačne doporučujem, všetko nám zaistili bez problémov (letenky, ubytovanie) aj pestrý program na ktorom zažijete veľmi veľa zážitkov na ktoré nezabudnete.

Michal Puškár

Pohodová dovolenka

Pohodová dovolenka

Ak chcete mať pohodovú dovolenku, bez starostí zariadenú na vysokej úrovni TraveltoUSA je výbornou voľbou. Klasický okruh ponúka veľa zaujímavostí a za dva týždne vidíte "kus" západu. Prístup je výborný, bezproblemová komunikácia a stále je možnosť obrátiť sa na niekoho v prípade, akýchkoľvek otázok.

Určite doporučujem.

Petra Puskárová

Výborný přístup

Výborný přístup a skvělá komunikace

Výborný přístup a skvělá komunikace. Zajistili mi letenky,ubytování a automobil na západě USA. Vše proběhlo bez problémů, doporučuji ????

Lukáš Zezulka

zajezd

Úžasné zážitky

V červnu jsme se zúčastnili zájezdu s touto cestovní kanceláří (USA velký okruh) a báječně jsme si to užili. Maximální spokojenost, skvělý přístup, výborná organizace a mnoho nezapomenutelných zážitků. Pokud by jste rádi strávili aktivní dovolenou, můžeme vřele doporučit

Klára Bluchová