Poznávací zájezd Dominikánská republika - s průvodcem

Zájezd Dominikánska republika Zájezd Dominikánska republika zájezd dominikánská Zájezd Dominikánska republika Zájezd Dominikánska republika Zájezd Dominikánska republika Zájezd Dominikánska republika Zájezd Dominikánska republika Zájezd Dominikánska republika zájezd dominikánská zájezd dominikánská Zájezd Dominikánska republika Zájezd Dominikánska republika zájezd dominikánská

Vydejte se s námi navštívit nejkrásnější pláže na světě, prozkoumat nedotčené pralesy a pozorovat místní flóru a faunu. Dominikánská republika je pro mnohé ráj na zemi. Během zájezdu navštívíme národní parky, vodopády, písčité pláže nebo prastaré jeskyně. Zájezd po Dominikánské republice jsme navrhli tak, abyste viděli to nejkrásnější z celé země a zároveň si i odpočinuli v 5* All inclusive resortech. S námi poznáte pravou místní gastronomii, kulturu a zvyklosti. U nás Vás čekají nezapomenutelné zážitky a pohodlná dovolená.


 Letecky z Prahy     5* resorty All inclusive    Mnoho vstupů v ceně     Klidná dovolená 


 

Program zájezdu

 1. Den: Přílet do Santa Dominga

Na letišti Vás uvítá průvodce, následně Vás čeká přesun na hotel, kde si dáte informační schůzku. Dle časových možností prohlídka města.

 1. Den: Lake Enriquillo

Dopoledne nás bude čekat přesun k jezeru Enriquillo. Zde budeme pozorovat leguány, plameňáky a možná i krokodýly. Ubytování ve městě Barahona.

 1. Den: Přesun do Jarabacoa

Ráno se přesuneme do horského města Jarabacoa, do nádherného hotelu u řeky. Cesta povede divokou přírodou přes hory. Odpoledne budeme mít možnost procházky u řeky nebo k vodopádům. Zájemci mohou vyzkoušet rafting. (dle stavu vody)

 1. Den: Puerto Plata

Ráno nás bude čekat dobrodružná cesta lanovkou na horu s Kristem. Během cesty se nám naskytne krásný výhled na město. Odpoledne budou mít dobrodruzi možnost absolvovat canyoneering, stezku 27 vodopádů. Zbytek skupiny bude mít relax na pláži v 5* hotelu All inclusive.

 1. Den: Puerto Plata

V dopoledních hodinách bude možnost absolvovat 2 hodinový výlet v bugynách. Trasa vede po pláži a pralesem.(silně doporučujeme). Zbytek dne budete mít relax na pláži nebo v hotelovém resortu. Ubytování jako předchozí den v 5* hotelu All inclusive.

 1. Den: poloostrov Samaná

Dopoledne se přesuneme do opičího centra. Zde budete mít možnost nakrmit opičky nebo vyzkoušet zip-line. Odpoledne si uděláme výlet na pláž Rincon. (vstupné v ceně). Pro mnohé nejpěknější pláž Karibiku, která je na seznamu UNESCO. Zde budete mít jedinečnou možnost fakultativního výletu loďkou v pralese.

 1. Den: Samaná

Dnešní den budete mít jedinečnou možnost fakultativního výletu na pozorování velryb a návštěvu ostrova Bacardi (oběd v ceně). Dále budete mít výlet k vodopádům El Limon, možnost dojít k vodopádům je pěšky nebo na koni. Cesta vede krásnou přírodou. Po cestě budeme třikrát brodit řeku. K večeru se přesuneme do hotelu.

 1. Den: NP Los Haitises

Přesun do národního parku Los Hatises. Ubytování v Cano Hondo – krásném ECO hotelu uprostřed pralesa. Po cestě navštívíme vodopády Salto alto a Salto de soccoa. (vstupné v ceně) Odpoledne relax u hotelových bazénků.

 1. Den: NP Los Haitises/Punta Cana

Dopoledne nás bude čekat výlet lodí (vstupné v ceně) v národním parku Los Haitises. Následně se přesuneme do 5* All inclusive resortu v Punta Caně. Zde budete mít zase možnost absolvovat sportovní aktivity pořádané hotelem nebo se prostě jen válet u jedné z nejkrásnější pláží světa.

 1. Den:Punta Cana

Pobyt v  5* All inclusive resortu. Možnost využívat aktivit hotelu nebo relaxovat.

 1. Den: Punta Cana

Pobyt v  5* All inclusive resortu. Možnost využívat aktivit hotelu nebo relaxovat.

 1. Den: Bayahibe

V odpoledních hodinách se přesuneme do letoviska v Bayahibe, kde budeme ubytování v soukromém apartmánovém komplexu u soukromé pláže. (součástí komplexu jsou lehátka, bazén atd., které můžete bezplatně využívat.

13.Den: Bayahibe

Relax na pláži. Budete mít možnost fakultativního výletu na ostrov Saona.

14.Den: Bayahibe

Dnes se budete naposled slunit na pláži. V odpolední hodinách se přesuneme na letiště, kde se s Vámi průvodce rozloučí a vy odletíte zpět.

15.Den: Přílet do ČR


Cena zahrnuje:

 • 8 nocí v 3* kvalitních hotelech se snídaní

 • 5 nocí v resortech 5* All inclusive

 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích

 • zpáteční letenku z Prahy (včetně tax a poplatků)

 • vstupy k vodopádům

 • vyřízení vstupního formuláře

 • vstupy do všech národních parků

 • výlet v národním parku Los Haitises

 • výlet lanovkou na horu Pico de Isabele

 • služby česky mluvícího průvodce

 • po celou dobu zájezdu dopravu moderním klimatizovaným minivanem

 • vstupy k vodopádům, na historické památky a do výrobny doutníků

 • pojištění CK

 • osobní přístup, kvalitní a klidnou dovolenou s maximálními zážitky

Možné příplatky:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 15 000 Kč
 • fakultativní výlety na místě pobytu (pozorování velryb, půjčení plážových bugyn, výlet na ostrov Saona, vstup do opičího centra)
 • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu

Cena nezahrnuje:

 • stravování kromě 13 snídaní
 • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu
 • odbavené zavazadlo

Mrkněte na reálné recenze ze zájezdů od našich spokojených klientů na facebooku.


Skupinové zájezdy

Jste parta cestovatelů nebo početná rodina? Připravíme Vám nabídku na míru a budete mít průvodce jen pro sebe!


 

Hodnocení

Dovolená s Vámi byla velmi zajímavá. Mnoho zážitků, vstřícný přístup, dobrá organizace. I přes náročnost zájezdu, velká spokojenost. Vřele doporučuji!

MUDr. Zdeněk Pavlis


Ak chcete mať pohodovú dovolenku, bez starostí zariadenú na vysokej úrovni TraveltoUSA je výbornou voľbou. Klasický okruh ponúka veľa zaujímavostí a za dva týždne vidíte "kus" západu. Prístup je výborný, bezproblemová komunikácia a stále je možnosť obrátiť sa na niekoho v prípade, akýchkoľvek otázok.

Určite doporučujem.

Petra Puskárová

 

Termíny